Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zabranie prawa jazdy na 3 m-ce jest niezgodne z Konstytucją

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Niestety prawda jest taka, że nie ważne jakich interpretacji się tutaj podejmiemy to i tak nie zmienia to sytuacji na naszą korzyść. Teoria teorią, a w praktyce jest tak, że szybciej/taniej/mniej stresująco jest oddać im to prawko na te trzy miesiące. Wg mnie jedyną sytuacją kiedy warto nie przyjmować mandatu(ale mimo to oddać od razu prawko jeśli taka kara jest przewidziana) i walczyć o swoje w sądzie to możliwość przekroczenia max dopuszczalnej liczby punktów karnych. Warto też wtedy mieć dobrego adwokata, bo niestety ale policja i sądy mają utartą ścieżkę postępowania w takich sytuacjach i mimo racji możemy taką sprawę przegrać.
    Mnie miałem nigdy sytuacji, gdzie zabrali mi prawko, czy chcieli zabrać prawko ale miałem dwie różne sprawy, które przegrałem, wszystkie to był pomiar iskrą ... zawsze przyjmuje mandaty ale te dwie sytuacje to było po prostu przegięcie pały ze strony policjantów....bo po prostu wyglądało to jak losowanie "klienta", a nie pomiar....w obu przypadkach jechałem z żoną, bez przekraczania przekredkosci dopuszczalnej....
    Niestety ale jak można wygrać sprawę, gdy sędzia mówi "może i jest nagonka na te iskry ale moim one dobrze mierzą" ....
    Chiptuning, serwis FAP/DPF i inne....Poznań
    https://www.facebook.com/pages/TuneF...09364479166793

    www.tuneforce.pl
    www.dpfserwis.pl

    Komentarz


    • to tylko pokazuje, że najwyższa pora zrobić porządek z barachłem w polskich sądach....

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X